ראשי > לימודים והשכלהמאגרי מידע ועבודות
התקבלו 97 אתרים למילת החיפוש " מאגרי מידע ועבודות "
 מציג: דף 1 מתוך 5
|
מיון עפ"י
|
|
|
|
 

מטח - המרכז לטכנולוגיה חינוכית

מוסד ללא כוונת רווח שהוקם בשנת 1971 במטרה לסייע בקידום מערכת החינוך בישראל על ידי פיתוח רעיונות, כלים, אסטרטגיות ומוצרים, שיש בהם אלמנט של חדשנות ושינוי בתחומים חינוכיים בכלל ובתחומי הטכנולוגיה החינוכית בפרט.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  www.cet.ac.il

.Advanced Network and Services Inc

מאגר מידע עצום כמעט בכל תחומי החיים: תזונה, ספורט, מדעים, ספרות, עסקים, תעשייה, מחשבים, אינטרנט, חינוך, בריאות, בטיחות, היסטוריה, ממשל, מתמטיקה, אנשים, מקומות, פילוסופיה, דת, מיתולוגיה, חדשות, חברה, תרבות וטכנולוגיה.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  ...library.advan

מטה-לאב (MetaLab)

ספריה עצומה המכילה מידע בכמעט כל נושא שניתן לחשוב עליו. תרבות, אומנות, פוליטיקה, מחשבים, חינוך, הוצאה לאור, מדע, ספורט, טיולים והרפתקות. בכל נושא תמצאו תתי נושאים רבים כגון מאגר עצום של סמלים (Icons) ותערוכות אמנות מרחבי העולם.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  ...metalab.unc.e

אריק (Eric)

מאגר נתונים עצום המכיל מידע על מחקר בתחום החינוך.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  ...askeric.org/E

WWW Virtual Library

`הספרייה הויטואלית של הרשת` היא ספרייה ואינדקס אדירים בגודלם. קישורים ומאמרים בנושאים שונים: מחקלאות, חינוך, מדע ועד חברה ופנאי. המנהלים והמתחזקים הם אנשי אקדמייה.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  vlib.org

סקולסטיק (Scholastic)

חברה ותיקה וגדולה להוצאה לאור של תכנים לילדים ומדיה בנושאי חינוך ובידור. כאן ניתן למצוא ספרים, תוכנות, מגזינים, מקורות מידע, מערכי שיעור, ופעילויות למורים, ילדים והורים.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  ...www.scholasti

Everything 2

אנציקלופדיה מקוונת עצומה, המקיפה את כל תחומי החיים. הערכים נכתבים על ידי הגולשים, וכוללים קישורים פנימיים לערכים קרובים.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  ...www.everythin

PubMed

שער מקיף ועשיר במיוחד למחקרים בתחום הביולוגיה, ביוטכנולוגיה, רפואה ופסיכולוגיה. כולל מאגר המאפשר גישה לציטוטים מתוך ספרות ביו-רפואית, מגזינים מקוונים, טקסטים מלאים של ספרים ומקורות רשת אחרים ולמאגרים מיקרוביולוגים אחרים.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  ...www.pubmed.co

למד לעשות

הוראות ללימוד בתחומים רבים של החיים מאיך לנקות מחשב ואיך להכין מאכלים ולערוך שולחן ועד איך לקנות מערכת סטריאו, לצבוע בית ולתקן חלון שבור. כל הוראה מלווה בתיזמון מוערך ו``מצרכים`` נחוצים.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  ...www.learn2.co

Internet Public Library

ספריית האינטרנט הציבורית כוללת בתוכה קבצים ומאגרי מידע רחבי-היקף ומגוונים בנושאים שונים ולעיונם של הקוראים. בנוסף ,קיים באתר מידע על תצוגות שונות, מגזינים ,עיתונים ועוד.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  www.ipl.org

טיג`י וורקס אונליין (TG-Works-Online)

אתר הפונה למשפחות ולתלמידים ומציג מידע בנושאים שונים, חדשות ואירועים בתחומי התעשייה ותחומים אחרים, כל זאת במטרה להתוות כיוון ולאפשר לתלמידים להגיע להבנה של העתיד שאותו הם רוצים להגשים.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  www.tgslc.org

בריין-פופ (Brainpop)

מאגר של עשרות סרטים, שמטרתם לענות על שאלות נפוצות בנושאי מדע, טבע וגוף האדם. ניתן לשלוח שאלות, להדפיס דפי עבודה, לעשות ניסויים בהדרכתו של עכבר המעבדה בוב ולהשתתף בהגרלות.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  ...www.brainpop.

אינפופליז (InfoPlease)

כל המידע שאתם צריכים. כמות עצומה של מידע בתחומים רבים: בידור - טלוויזיה, מוסיקה, קולנוע, העולם - היסטוריה, גיאוגרפיה, ארכיטקטורה, יחסי עמים, ספורט - מידע אודות ענפים פופולריים ופחות מוכרים, אנשים, עסקים, בריאות, חברה ומדע.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  ...www.infopleas

רטרוווב (RetroWeb)

מבט לאחור ברשת הוא ארכיון מקוון ענק ובו מידע מגוון על אירועים היסטוריים. בין היתר ניתן למצוא תיעוד מלא של מבצע אפולו, קטרים ורכבות, תוכניות טלויזיה מיתולוגיות כגון מסע בין כוכבים והאסיר, מוסיקאים ולהקות. הכל בליווי תמונות וקטעי וידאו.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  ...www.retroweb.

לרנר און-ליין (Learner-OnLine)

מאגר מידע לימודי לתלמידי בית ספר ואוניברסיטאות בנושאים שונים ומגוונים: גיאוגרפיה, גיאולוגיה, צרפתית, לימוד מרחוק, מתמטיקה ומדע. חלק ניכר מהמידע זמין על גבי תקליטורים.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  ...www.learner.o

אול-אקספרטס (AllExperts.com)

יועץ מקוון העונה על שאלות הגולשים בתחומים רבים: אומנות ובידור, השכלה גבוהה, עסקים, אהבה ויחסים בין-אישיים, נסיעות, השקעות, מחשבים, רפואה, קריירה, חוק, דת, פוליטיקה וחדשות, מכוניות, סוגיות לגברים וסוגיות לנשים.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  ...www.allexpert

וורלד וייד סקול (World-Wide-School)

`ההשקעה היחידה שלכם היא זמנכם`. בית הספר המקוון מציע מגוון רחב של קורסים בנושאי מגוונים כגון אמנות, פסיכולוגיה והיסטוריה וספרייה ענקית של ספרות יפה, נוער, היסטוריה, גיאוגרפיה, מדעי החברה, עיון, מדע וטכנולוגיה, פילוסופיה ודת.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  ...www.worldwide

Learning Network: Ebrary

ספרייה מקוונת המאפשרת לגולשים לעיין ולחפש מידע בספרים של הוצאות לאור בכירות, וכן להדפיס מידע תמורת תשלום. פרטים על השירות, אופן השימוש ומאגר הספרים.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  ...learningnetwo

לייברארי ספוט (Library Spot)

אינדקס גדול המסווג ספריות ומאגרי מידע מכל התחומים כמו מחקר, אקדמיה, חינוך, מפות, רפואה ומחקר.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  ...www.librarysp

ספארק נוטס (Sparknotes)

מאגר מידע המכיל מאמרים, טקסטים ומדריכים במגוון נושאים שנכתבו על ידי סטודנטים ומרצים מאוניברסיטת הרוורד. כולל פורומים ומבזקי חדשות.

פרטים נוספים קטגוריה: מאגרי מידע...  ...www.sparknote
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by