ראשי > מחשבים ואינטרנט > אינטרנטדפדפנים
התקבלו 10 אתרים למילת החיפוש " דפדפנים "
 מציג: דף 1 מתוך 1
|
מיון עפ"י
|
|
|
|
 

בראוזרז (Browsers.com)

C|Net מקדישה אתר לתוכנות הגלישה הנפוצות בעולם. השוואות ביצועים, איכויות ומאפיינים חשובים, דיווח על גרסאות חדשות העומדות להתפרסם ותוכנות בשלבי הבדיקה (בטא), טכנולוגיות חדישות ועזרה מקוונת.

פרטים נוספים קטגוריה: דפדפנים  ...www.browsers.

נאופלאנט (NeoPlanet)

התקן המאפשר עבודה נוחה עם תוכנת הגלישה `אינטרנט אקספלורר` ע``י הוספת קיצורי דרך שימושיים ומתן אפשרות להתאמה אישית של הגדרות הדפדפן. פרטים אודות התוכנה, ארכיון סקינים, מאגר ערוצים, תמיכה מקוונת ואפשרות להוריד גרסת נסיון.

פרטים נוספים קטגוריה: דפדפנים  ...www.neoplanet

בראוזר-ווץ`(BrowserWatch)

`תצפית הדפדפנים` - מגזין הסוקר טכנולוגיות חדשות בתוכנות הגלישה, ידיעות רשמיות מהחברות המפחתות, חדשות יומיות, חודשיות ומדורים המוקדשים לטכנולוגיית ActiveX וצ`טים.

פרטים נוספים קטגוריה: דפדפנים  ...browserwatch.

אופרה (Opera)

דפדפן קטן, חכם וזריז המאפשר גלישה באיכות דומה לזו של הדפדפנים הגדולים, תוך צריכה מופחתת של משאבי מערכת וזיכרון. מידע אודות התוכנה, גרסאות חדשות, תכונות מיוחדות, תמיכה טכנית ואפשרות להוריד את התוכנה.

פרטים נוספים קטגוריה: דפדפנים  www.opera.com

קוויק בראוז.קום (QuickBrowse.com)

``גלישה מהירה`` מאפשרת לייעל את הגלישה ברשת, ע``י שילוב של מספר דפי רשת באותו מסך. יש להירשם לשירות (ללא תשלום). ניתן למצוא מידע על החברה ועל המוצר שלה.

פרטים נוספים קטגוריה: דפדפנים  ...www.quickbrow

דז`ה וו (Deja Vu.org)

גלשו ברשת של היום עם הדפדפנים של פעם. מכיל סימולטורים לדפדפנים ישנים כמו נטסקייפ גירסה אחת, מוזאיק ואקספלורר 2 בהם ניתן לגלוש ולבדוק כמה התקדמה טכנולוגיית הצפייה האתרים. כולל גם ציר זמן וסיכומי מידע טכנולוגיים בנושא.

פרטים נוספים קטגוריה: דפדפנים  ...www.dejavu.or

קרייזי בראוזר (Crazy Browser)

דפדפן חלופי המשתמש במנוע של תוכנת האקספלורר, מאפשר פתיחה של כל דפי הדפדפן בתוך חלון התוכנה ומשכלל את הגלישה. צילומי מסך, הסברים על האפשרויות הרבות, גרסאות מתורגמות לשפות נוספות ותשובות לשאלות נפוצות.

פרטים נוספים קטגוריה: דפדפנים  ...www.crazybrow

המדריך לעברית במחשבים

מדריך מקיף לבעיית העברית בדפדפני אינטרנט ותוכנות מחשב. הסברים על שיטות הצגת העברית, הבעיות בהן, פתרונן וקישורים רבים למקורות בנושא.

פרטים נוספים קטגוריה: דפדפנים  ...www.pcphobia.

Family Browser

דפדפן בטוח לשימוש ילדים המצוייד במסנני גישה לאתרים פורנוגרפיים ובמנגנון חיפוש ידידותי. מידע כללי אודות התכנה ואפשרויות השימוש שלה, הורדה חינם ואפשרות לתמיכה.

פרטים נוספים קטגוריה: דפדפנים  ...www.thefamily

שואו דה ווב (Show The Web)

`מראה את הרשת` - דפדפן ותוכנת חיפוש המציעה גלישה בשיטה ייחודית. פרטים על התוכנה, תמונת מסך וקבצי ההתקנה להורדה.

פרטים נוספים קטגוריה: דפדפנים  ...www.showthewe
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by