ראשי > חברה ומשפחה > ארגונים ועמותותארגונים חברתיים
התקבלו 184 אתרים למילת החיפוש " ארגונים חברתיים "
 מציג: דף 1 מתוך 10
|
מיון עפ"י
|
|
|
|
 

מרכז קהילתי ערבי יהודי

המרכז הקהילתי הערבי-יהודי ביפו הוקם בשנת 1993 במטרה לקרב בין יהודים וערבים בישראל ולחנך להיכרות ולשותפות בין העמים. המרכז מעביר פעילות העשרה ולמידה לבתי ספר וגני ילדים, פעילות חוגים והעשרה, פעילות חברתית ורווחה ועוד.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  ...www.ajcc-jaff

חופש (Hofesh.org.il)

עמותה לחיזוק היהדות החילונית בישראל ומאבק בתופעות כמו כפייה דתית בישראל, החזרה בתשובה והטפה חרדית, עיתונות חרדית עוינת, כשרות ובד``צים, נישואין ברבנות, ברית מילה, בר/בת-מצווה אורתודוקסית, קבורה דתית. עוסק גם בחגים, גיור, ביקורת כלפי הדת בכלל והיהדות בפרט, הסברת הגישה האתאיסטית ועידוד שימוש בחלופות לממסד הדתי, ספרות ומאמרים, ארגונים ופעילויות. פועל במסגרת עמותת `ע.ל.ה - חופש`.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  ...www.hofesh.or

Human Rights Watch

`משמר זכויות האדם` הוא ארגון עצמאי, ללא כוונת רווח המפקח ומתעד מדיניות ואירועים הקשורים לשמירה או הפרה של זכויות אדם ברחבי העולם. סקירה של ארגונים מקומיים הפועלים בנושא, דוחו``ת מהמדינות השונות, בהן ישראל ולוח שנה לאירועים הקשורים בארגון.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  www.hrw.org

UJC - United Jewish Communities

איחוד הקהילות היהודיות בצפון אמריקה - ארה``ב וקנדה. מייצג מאות קהילות ופדרציות ברחבי היבשת. סיוע לישראל, קהילות בעולם, תיירות, עזרה חברתית, תרומות, אירועים, מדריך מודיעני מסווג לאיתור ארגונים ואנשים, קבוצות דיון, סקרים ומבצעים.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  www.ujc.org

עמותת ``אהבת ישראל``

עמותה העוסקת בגמילות חסדים ובגיוס תרומות למעוטי יכולת, הקמת בתי כנסת, הכנה לבר מצווה, ליווי משפחות באבלם, הכנסת חתן וכלה, עריכת טקסי בר מצווה למשפחות קשות יום.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  ...www.ahavatisr

Balance

פרויקט עולמי שמטרתו להעביר מסר של אחדות דרך ההקבלה של מבנה הגוף והיקום.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  ...www.bbalance.

הקמת עמותה וקבלת תמיכות ממשלתיות

עוזר בכל התהליך של רישום עמותה חדשה או מלכ``ר (מוסדות ללא כוונת רווח). מידע וטיפים על רישום עמותות חדשות, בחירת רו``ח, תמיכה ממשלתית ועוד.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  ...www.amuta-cen

כיכר אשוקה . לעשות יותר מפחות

פלטפורמה מקוונת לקידום עשייה חברתית בישראל, ולעידוד יזמות חברתית באמצעות תחרויות נושאות פרסים. מאתרת תחומים שבהם דרוש שינוי, מאפשרת שיתוף רעיונות ויצירת קשרים.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  ...kikar.changem

פעמונים . מגלים אחריות

ארגון חברתי, ללא כוונות רווח, הפועל בקרב החברה האזרחית בכל הארץ. מסייע למשפחות המצויות בבעיות כלכליות, באמצעות ליווי מקצועי-פיננסי, מעביר סדנאות והדרכות, ופועל בשיתוף פעולה עם ארגונים וגופים ציבוריים ועסקיים.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  ...www.paamonim.

התנועה למען איכות השלטון בישראל

פועלת למען העלאת נורמות ההתנהגות של נבחרי הציבור ופקידיו, יזמה פעילויות חינוכיות ותרבותיות במטרה להשריש בקרב הציבור את חשיבותו של שלטון החוק והדמוקרטיה ופעלה כדי לקעקע כל תופעה של פגיעה במינהל תקין.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  ...www.mqg.org.i

עיר חופשית מודיעין

תנועה אידאולוגית ששמה לה למטרה לשמור על צביונה החופשי של מודיעין ופועלת למען קידום עקרונות החופש ושמירה על האינטרסים של הציבור החופשי. פרטים על האנשים מאחורי המעשים, מצע התנועה, ידיעון וקישורים.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  ...meltingpot.fo

במבילי (Bambili)

מידע רב בנושא זכויות האדם, בדגש אל נושא העובדים הזרים בארץ - מגזינים בשפות רבות, מידע בנושאי חברה ומשפחה, מדור מיוחד לילדים ומצלמה המשדרת מאינטרנט קפה.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  ...www.bambili.c

ויצו (Wizo)

הסתדרות עולמית לנשים ציוניות, שנוסדה באנגליה בשנת 1920 למען סיוע לנשים, ילדים והאוכלוסיה היהודית בארץ ישראל, ולמען חיזוק הקשר בין יהודי ישראל והגולה.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  www.wizo.org

פיפל און וור (People-On-War)

`אנשים במלחמה` הוא פרויקט מיוחד של הצלב האדום הבינלאומי. הפרויקט מיועד להגביר את המודעות לחוקים המגינים על אזרחים בעת מלחמה ולחוקק חוקים הומניטריים נוספים. ניתן למצוא מידע על הפרויקט, תוצאותיו וכיצד ניתן ליטול בו חלק.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  www.onwar.org

קו לעובד

עמותה ללא כוונת רווח שמטרתה להגן על זכויות העובדים המקופחים ביותר במשק הישראלי, בעיקר: עובדים זרים, פלסטינים מהשטחים, עובדי חברות כוח אדם ועולים חדשים.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  ...www.kavlaoved

סוציאליזם טודיי (Socialism-Today)

`סוציאליזם היום`, ירחון של המפלגה הסוציאליסטית הבריטית. עדכונים אודות העוולות שגורם, לדעת העורכים, הקפיטליזם ברחבי העולם, סקירות של ספרים מומלצים ואפשרות לרכוש מנוי לירחון.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  ...www.socialism

Transparency International

`שקיפות בינלאומית` הינו ארגון א-פוליטי אשר הוקם כדי לתרום להגברת האחריות של גופים שלטוניים ולצמצום תופעות שחיתות מקומיות ובינלאומיות. ניתן לעיין בטבלה ולבדוק את מצב השחיתות בישראל ביחס למדינות אחרות בעולם וללמוד אודות הארגון.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  ...www.transpare

נו מור וור.קום (NoMoreWar.com)

מוקדש למען השגת שלום עולמי ומכיל קישורים בנושא, ציטוטים על השלום ושיר שלום.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  ...www.nomorewar

ועד הפעולה להקמת פארק בעמק ארזים

קבוצת תושבים ירושלמים שהתארגנה למניעת בניה בעמק ארזים והקמת פארק במקום. פרטים על ההתאגדות ואפשרות לחתום על עצומה בנושא.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  ...www.geocities

הקרן החדשה לישראל

קרן שמטרתה לחזק את הדמוקרטיה בישראל, לקדם את נושא זכויות האזרח, הצדק החברתי והפלורליזם הדתי, ולפעול למען דו קיום יהודי-ערבי ושוויון האישה. מידע כללי, על האנשים המעורבים, מאמרים, מענקים, קישורים, אירועים וספריית מקורות.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים חב...  ...www.nif.org.i
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by