ראשי > כלכלה ועסקים > הוצאה לאורהוצאות ספרים
התקבלו 91 אתרים למילת החיפוש " הוצאות ספרים "
 מציג: דף 1 מתוך 5
|
מיון עפ"י
|
|
|
|
 

מקמילן (MacMillan)

הוצאת הספרים מקמילן מאפשרת לך הגולש לחפש כל ספר הקשור לתחום המחשבים בשפה האנגלית וגם להזמינו און-ליין. המבחר גדול, וקל לנווט בתוך האתר.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  www.mcp.com

Learning Network: Ebrary

ספרייה מקוונת המאפשרת לגולשים לעיין ולחפש מידע בספרים של הוצאות לאור בכירות, וכן להדפיס מידע תמורת תשלום. פרטים על השירות, אופן השימוש ומאגר הספרים.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...learningnetwo

משבצת - הוצאת ספרים

תיאור מפורט של ספרים היוצאים לאור על ידי חברת משבצת. ניתן גם להשתתף במבצעים ולזכות במתנות -כמו למשל תוכנה חינם בטריגונומטריה. לא רק למתמטיקאים !

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.mishbetze

כרטא

כרטא היא הוצאת ספרים שספריה עוסקים בעיקר בירושלים, ארץ ישראל, בית המקדש והתנ``ך. באתר ניתן לקבל פרטים על הספרים השונים שההוצאה הוציאה וכן ליצור קשר עם ההוצאה

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.carta.co.

אופוס הוצאה לאור

מאות כותרים בנושאי מחשבים, פנטסיה, מודעות עצמית, נוער וספרי-קריאה. קטלוג ממויין לפי נושאים, פינת המציאות, ספרים חדשים ומועדון חברים.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.opus.co.i

ליטרטורה

הוצאת ספרים באינטרנט הנותנת במה לכל יוצר בכל תחומי היצירה הספרותית ולכל שוחרי הספרות להתוודע אל יוצרים שטרם הבקיעו את דרכם אל דוכני הספרים.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.literatur

פקר הוצאה לאור

הוצאה לאור של ספרי ניהול ועסקים ולכל ספר מצורפת חוות דעת של מומחה ישראלי. באתר רשימת ספרים בליווי תקצירים, המלצות ומחירים. ניתן לבצע הזמנת ספרים דרך האתר באמצעות כרטיסי אשראי בשרת מאובטח.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.pecker.co

פוקוס

הוצאת פוקוס-מחשבים מפיקה ספרי עזר בתחום המחשב. ספרים בנושאים שונים וברמות שונות, ספרות מתורגמת וספרות מקומית, בליווי הסברים ואיורים. פרטים על החברה, קטלוג של המוצרים בצירוף הסברים וכן אפשרות להזמנה מקוונת.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.focus.co.

הוצאת הוד-עמי

הוצאת ספרים המתמחה בספרי במחשבים. מציעה חנות מקוונת למכירת ספרי עזר והדרכה, ספרי העשרה, ספרות מתורגמת ומקורית. ממוקמת בהרצליה.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.hod-ami.c

הוצאת הלכות

בית הוצאה לאור של מאגרי מידע ממוחשבים וספרות משפטית. עדכוני פסיקה וחקיקה, אגרות, קישורים משפטיים, מוצרים לקנייה מקוונת כמו דינים ועוד, דיני רשויות מקומיות, צווי מניעה, טופס הזמנה, פרופיל חברה, תמיכה טכנית והדרכות.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.halachot.

למדא

בלמדא - בית ההוצאה לאור של האוניברסיטה הפתוחה ניתן לרכוש ספרי לימוד ועיון המשמשים מורים, סטודנטים ותלמידים. באתר קטלוג הספרים ואפשרות לבצע הזמנה און-ליין.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.openu.ac.

הוצאת רונן

מתמחה בהוצאה לאור ובעריכה של ספרי מיסים וכלכלה. בין הפרסומים שראו אור בהוצאת החברה: דו ירחון מיסים, תקליטור מיסים, דו ירחון מקרקעין, ועוד. ממוקמת בתל-אביב.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.ronen-mis

קורן - הוצאת ספרים

מוציאה לאור מבחר ספרי תנ``ך, הכתובים ומעוצבים בצורה מיוחדת. באתר מידע כללי על ההוצאה ועל ספריה השונים.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.koren-pub

הוצאת דיבה

הוצאה לאור המתמחה בספרי הומור, בבעלותו של הקומיקאי והסופר עמרי בר לב. כולל רשימה של ספרים שיצאו לאור ע``י ההוצאה ומקבץ בדיחות.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.diba.co.i

ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין

הוצאה לאור העוסקת בפירסום ספרות מקצועית בתחום החוק והמשפט. ניתן לרכוש ספרים בחנות מקוונת, להוריד עדכונים לתוכנה המשפטית ``פדאור`` ולהצטרף בחינם למועדון לקוחות, ובכך להנות מהטבות שונות.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.lawpubsho

Prolog Publishing House

`בית הוצאה לאור - פרולוג` מתמחה במילונים ובספרי לימוד עברית. ספרים, מילונים ועזרי לימוד למכירה. פרטים אודות ההוצאה לאור ובית העסק.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.prolog.co

שיאי גינס (Guinness World Records)

ספר השיאים של גינס פורסם לראשונה בשנת 1955 וכיום ניתן לעיין וללמוד על שיאים שונים בכל התחומים וכמובן לרכוש את הספר המלא.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.guinnessr

מכונת קריאה

מגזין אמנות של הוצאת בבל המכיל מאמרים, טקסטים מתורגמים, עבודות אמנות, שירה, ספרים ארכיטקטורה, טקסטים מכתבי עת שונים כמו `סטודיו`, `המדרשה` ו`המעורר`. כולל פרטים על חלק מיוצרי החומרים, חנות ספרים, פורום, וקישורים בתחום.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.babel.co.

לילך הוצאת ספרים

מתמחה בספרי ילדים ונוער, ספרי הדרכה וספרי לימוד. פרופיל, קטלוג ספרים ומחירים וטיפים למתכוננים לבחינות הבגרות.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.lilachboo

אור-עם

הוצאת ספרים המתמקדת בספרי לימוד, ספרות מתורגמת, ספרי עיון ומנהל, מחזות ואופרות. חנות מקוונת עם קטלוג של ספרים, קלטות וידאו ואודיו, מבצעים והמלצות.

פרטים נוספים קטגוריה: הוצאות ספרים  ...www.oram.co.i
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by