ראשי > תיירות ופנאיתיירות בעולם
התקבלו 201 אתרים למילת החיפוש " תיירות בעולם "
 מציג: דף 4 מתוך 11
|
מיון עפ"י
|
|
|
|
 

מדריך אוסטרליה (Guide to Australia)

אינדקס לאתרים ולמידע על אוסטרליה אשר מביא נתונים בתחומי התיירות, חינוך, טבע, חינוך, מדע, תרבות, בידור, תעשייה ועוד. מחולק לפי איזורים ביבשת.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  ...www.csu.edu.a

טרוולאנג (TraveLang)

כל המילים הבסיסיות בשבעים שפות שונות , לשם יצירת תקשורת בזמן טיול בארצות שונות. באתר ישנם קבצי קול שבאמצעותם ניתן לשמוע את אופן ההגייה של המילים והביטויים, אפילו בעברית!

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  ...www.travlang.

טרוול אנד תוריזם סנטר (Travel & Tourism Center)

המרכז לתיירות ונסיעות. כאן תוכלו להתרשם ממגוון אפשרויות הבילוי, הטיול והצרכנות באירופה. תמצאו כאן פרטים על דירות וחדרים להשכרה, סיורים ימיים, חברות תעופה, קראוונים, שייט ואף על מזג האוויר, כמו גם מידע על דילים של הרגע האחרון.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  ...www.travel-an

NYC & Company

מדריך תיירות לעיר ניו יורק שבארצות הברית. תמונות רבות, שכונות, מפות של האזורים השונים, כתבות ומאמרים, לוח שנה של אירועים בעיר, נתונים סטטיסטיים, מרכז מידע למבקר, חנות מתנות ודיווחי מזג אוויר.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  ...www.nycvisit.

פרנס.קום (France.com)

צרפת מציעה למבקריה מגוון אטרקציות, שפע מלונות, פירוט מיוחד של המלונות בפריז, השכרת מכוניות, ספרים, חדשות, תחזיות מזג אויר, מידע היסטורי, מוזיקה, וסרטי וידיאו.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  ...www.france.co

ארגון תיירות עולמי (World Tourism Organization)

מידע מקיף אודות אתרי תיירות בעולם, סקירת המדינות, הזדמנויות עסקיות לעוסקים בתיירות, נתונים סטטיסטים, פגישות עתידיות של חברי הארגון וסמינרים שונים בתחומים הרלוונטים.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  ...www.world-tou

קולומבוס טראוול גיידס (Columbus-Travel-Guides)

מדריך טיולים מקוון המציע מידע כללי על מדינות העולם. ניתן למצוא אינפורמציה כללית בנושאים החשובים לתיירים ולמטיילים, כגון המלצות היכן לבקר במדינות השונות, מפות, מקומות איכסון ולינה, שירותי בריאות, מטבע ודיוטי פרי.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  ...www.wtgonline

Official City of Paris

מידע רשמי על העיר מטעם עיריית פריז: אנדרטאות, מוזיאונים, פארקים וגנים, כיכרות, גשרים, תעלת פריז, תערוכות וירידים, בילוי, תחבורה ולינה, מידע מוניציפלי וחינוכי.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  www.paris.fr

מון (Moon)

חברת ההוצאה לאור ``מון`` מתמחה בהוצאת מדריכי טיול למקומות אקזוטיים. ניתן לעיין בראשי הפרקים של הכותרים השונים ובמאמרים נבחרים.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  www.moon.com

קונסיאג` (Concierge)

`שוער` - מדריך מקיף לתיירים ברחבי העולם. פרטים אודות דילים שונים, הזמנת מקומות, תמונות, מפות, עצות, תשובות לשאלות נפוצות הניתנות על ידי מומחים בתחומים השונים, המראות ונחיתות בנמלי תעופה בעולם וסיוע בהמרת מטבעות ומנהגים מקומיים.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  ...www.concierge

סיטי סרץ` (CitySearch.com)

`חיפוש עיר` הינו שירות מקוון, המציע מידע רב על מרבית הערים החשובות ברחבי ארה``ב, וכן על עוד מספר ערים ברחבי העולם. הצעות לבילוי בערים השונות, מידע על מסעדות, אירועים מיוחדים המתקיימים בערים, חדשות ומספרי טלפון.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  ...www.citysearc

דיגיטל סיטי (DigitalCity)

``עיר דיגיטלית`` הינו מדריך לערים גדולות ברחבי ארה``ב. ניתן לקבל מידע מלא על הערים השונות, כולל חדשות מעודכנות, מדריך לאירועי בידור בעיר, ספורט, הצעות עבודה, שירותי בריאות, דרכי גישה, מדריך טלפונים ומדריכי קניות.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  ...www.digitalci

ג`ואיש טראוול (Jewish Travel)

מדריך מקוון לתיירים יהודים ובו מידע אודות אתרי תיירות לפי קבוצות אוכלוסייה: עסקי, צעירים ומשפחות, השכרת רכב, טיסות, רכבות, שייט, מסעדות כשרות ועצות מהרב.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  ...www.jewishtra

טראוול ניוז (Travel News)

מגזין העוסק בתיירות עולמית מהפן העסקי שלה. אטרקציות חדשות, הזדמנויות עסקיות, חבילות טיסה, מבצעים וחדשות.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  ...www.travelage

אינדיה (India)

מדריך מקוון למטיילים בהודו. מועדי טיסות, זמני רכבות, בתי מלון, מידע רפואי, מקומות מומלצים לטיול ועוד.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  ...www.tourindia

ביטן פאת` (Beaten-Path)

`נתיב סלול` יעזור לכם לתכנן נופש בעולם או למצוא אתרי נופש ביעדים בהם אתם מתכוונים לבקר. בעזרת מנוע חיפוש ניתן לאתר מקומות וללמוד עליהם את הפרטים הדרושים לתיירים. כולל גם המלצות על מקומות וטיולים של העורכים.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  ...www.thebeaten

אדונצ`ר דיווז (Adventure-Divas)

`דיוות הרפתקניות`. מקומות רחוקים ומרתקים מתועדים בתמונות וסיפורים בידי נשים שביקרו בהם. כולל כתבות, קטעי וידאו ואפשרות להציע לדיוות יעד מרתק חדש.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  ...www.adventure

טראוול רודז.קום (Travelroads.com)

מגזין תיירות ונופש מקוון - פרויקט מבית המגזין המודפס מרקו פולו. כאן תמצאו המלצות וביקורות על טיולים בעולם שנכתבו על ידי גולשים, טיפים, חדשות, מדור תשובות לשאלות מטיילים, דילים וחבילות נופש. כדי לקבל גישה לכל החלקי המגזין יש להרשם כחברים.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  ...www.travelroa

מדבר סהרה (Sahara Desert)

מבט מעמיק של רשת PBS האמריקנית: הגיאוגרפיה, הדיונות, האקלים, המלחמות, ההזיות, בעלי החיים, השבטים, הדתות, המיתוסים, קבצי מוסיקה להמחשה וסרט וידאו שלם.

פרטים נוספים קטגוריה: תיירות בעולם  ...www.pbs.org/s
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by