ראשי > חוק וממשלקיבוצים
התקבלו 112 אתרים למילת החיפוש " קיבוצים "
 מציג: דף 1 מתוך 6
|
מיון עפ"י
|
|
|
|
 

סיפורי גבעת ברנר

מוקדש לקיבוץ הותיק בקרבת רחובות. מידע כללי, מבחר סיפורים הסטוריים, תמונות ארכיוניות, תמונות החברים ומילון מונחים בשפת המקום.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.givat-bre

משקי הקיבוצים

ארגון קניות הנמצא בבעלות הקיבוצים והמשקים השיתופיים בתנועה הקיבוצית. מחלקות שיווק וצריכה, ליסינג, רכישות מוסדיות, תיירות ונופש ופרטים על מוצרים בולטים לרכישה. בנוסף, רשימת תפוצה, פורום, צ`אט וקישורים.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.kibutzim.

קיבוץ אל-רום

הקיבוץ הממוקם בצפון רמת-הגולן. באתר תיאור קצר של הקיבוץ, קישורים לענפי המשק ולאולפני אל-רום, המשמשים לדיבוב ותרגום של סרטי קולנוע ווידאו, הפקת סרטי-תדמית ומצגות.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.el-rom.co

דגניה א`

סיפור ההיסטוריה של הקיבוץ הישראלי הראשון. הדמויות הבולטות בראשיתו, אורחות החיים, ענפי המשק ואתרים היסטוריים בקיבוץ.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.degania.o

קיבוץ תל-יוסף

חברי הקיבוץ ימצאו כאן את ספר הטלפונים הפנימי, שמות בעלי התפקידים וכתובתם. מי שמתעניין בתולדות הקיבוץ ימצא הסבר מפורט. האתר אמור לכלול בעתיד גם ארכיון, ספריה, חדשות, מסלולי טיולים ומדריך אתרים פרטיים.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.tel-yosef

קיבוץ בארי

קיבוץ בארי ממוקם בצפון-מערב הנגב, והוקם בשנת ארבעים ושש. באתר רשימת טלפונים, מפה, ואירועים בקיבוץ. אפשר גם לאתר כתובות דואר אלק` של חברי הקיבוץ.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.beeri.org

קיבוץ משמר השרון

חברי הקיבוץ מגישים מבחר אתרים מומלצים, הסבר על ההיסטוריה של משמר השרון, מדור מיוחד על פינת החי של הקיבוץ ופינות חי בכלל, קישורים לאתרים. פרטיים של חברי הקיבוץ ורשימת דואר אלקטרוני.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.mhash.org

סאסא (Sasa)

קיבוץ סאסא מציע פרטים על ההיסטוריה שלו, מידע על אפשרויות הנופש בקיבוץ, מפת האיזור, רשימת טלפונים של חברי הקיבוץ וגם קישורים לדפי בית של חברים.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.sasa.org.

קיבוץ לוטן (Kibbutz Lotan)

קיבוץ בעל אופי דתי הממוקם בערבה הביא כאן הסברים הנוגעים ליהדות, שיוויון בין המינים, החברה הכלכלית, אקולוגיה, ענפי המשק, קהילה ופעילות קהילתית מחוץ לקיבוץ בה שותפים החברים. גם באנגלית.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.kibbutzlo

ניר דוד (תל-עמל)

מבט וירטואלי לעבר הקיבוץ השוכן בעמק בית שאן למרגלות הגלבוע. סקירה היסטורית, תולדות הקיבוץ מתקופת חומה ומגדל, מידע אודות התעשייה והחקלאות המקומיים, יזמות ויצירה של החברים ואודות מפעלי התיירות `גן השלושה` ו`גן גורו`.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.nir-david

קליה (Kalia)

קם לתחייה ים המוות. קיבוץ קליה השוכן לחוף ים המלח מציע כאן פרטים על ההיסטוריה של הקיבוץ (בעברית) וכן מידע רב באנגלית על בית ההארחה שלו, על האטרקציות הרבות המזומנות למבקרים בים המלח, ועל האתר הארכאולוגי קומראן.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.kalia.org

קיבוץ קטורה (Kibbutz-Ketura)

קיבוץ קטורה שבערבה, מציע טיול וירטואלי בשבילי הקיבוץ, מידע רב על עליו וההיסטוריה שלו, מבט על מפעליו ומידע על מוסדות השכלה גבוהה סמוכים, קרן קולות ומכון ערבה.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.ketura.or

קיבוץ שדה אליהו (Kibbutz Sde Eliyahu)

שוכן בעמק בית שאן. ההיסטוריה של הקיבוץ, סיור בענפי המשק השונים, ובינהם מפעל תבלינים, קונדיטוריה, גידולי שדה, תמרים, ענבים, אולפן ורפת.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.seliyahu.

יפעת ברשת

קיבוץ יפעת שוכן בעמק יזרעאל. ניתן למצוא מידע הקיבוץ ועל הענפים השונים הפועלים בו, לעיין בעלון המשק, לחפש מספרי טלפון וכתובות דואר אלקטרוני של חברים ולהשתתף בפורומים ובצ`אט.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.yifat.org

גליל ים

אוסף קישורים שונים שריכזו חברי קיבוץ גליל ים. כולל את כתובות אתרי מפעלי הקיבוץ ושירותים לחברים.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.glil-yam.

יקום און ליין (YOL)

רשמי של קיבוץ יקום. מידע כללי וההיסטוריה של הקיבוץ, תמונות, בתי עסק השייכים לקיבוץ, מספרי טלפון ושירותים מקוונים לחברים.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.yakum.co.

גבעת חיים איחוד

קיבוץ גבעת חיים איחוד מציג פרטים על עצמו, גלריית תמונות מנופיו, ענפי המשק ויזמויות שונות בו, ספר טלפונים ומדור רכב לחברים, עלון הקיבוץ להורדה, תמונות של ילדי הקיבוץ ופרטים על מקימת המקום.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ghi.org.il

קיבוץ כפר עזה

קיבוץ הנמצא מדרום לאשקלון. פרטים כלליים על המקום וההסטוריה שלו, אלבום תמונות וירטואלי, על העסקים שבבעלות הקיבוץ, ענפי השירות לחברים, לוח מודעות, ספר טלפונים מקוון של חברי המשק, אירועים, סידור רכב, מאגר מידע ומידע על השכונה הקהילתית הנבנית בשטח הישוב.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.kfar-aza.

שער הגולן

קיבוץ השוכן בעמק הירדן. הסטוריה, ענפי חקלאות, תעשייה ושירות, חברה, חינוך ותרבות, מבנה ארגוני, דמויות מוכרות, ודף הנצחה לחללים.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.shaar-hag

קיבוץ רעים

ענפים עיקריים, מצב החינוך והתרבות, ``שמרנות מול חדשנות`` ומסלול הקליטה בקיבוץ רעים אשר בנגב.

פרטים נוספים קטגוריה: קיבוצים  ...www.reim.org.
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by