ראשי > כלכלה ועסקים > תחבורה רכביצרניות רכב
התקבלו 42 אתרים למילת החיפוש " יצרניות רכב "
 מציג: דף 1 מתוך 3
|
מיון עפ"י
|
|
|
|
 

סובארו (Subaru)

חברת המכוניות היפנית מציעה פרטים על הדגמים החדשים, תחרויות, טכנולוגיה ועוד.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  ...www.subaru.co

סקניה (Scania)

חברה שוודית המתמחה בתחום הרכב ומייצרת משאיות, אוטובוסים, כלים תעשיתיים ומנועים לאוניות. מידע על הדגמים השונים של המוצרים, ההיסטוריה של המפעל, רשימת ספקים בעולם, ספקי שרות ועוד.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  ...www.scania.co

פרארי (Ferrari)

אתר הבית של יצרנית מכונית הספורט האיטלקית והחלומית, בו ניתן לקרוא על ההיסטוריה של החברה, דגמי מכוניות ופיתוחים, מרוצי וארועים בהשתתפות החברה, עזרים וכלים, לבעלי המכוניות, סוכנים ומשווקים ועוד.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  ...www.ferrari.i

יגואר (Jaguar)

מי שאינו יכול להרשות לעצמו לרכוש את המכונית היוקרתית, יכול לפחות לשטוף את העיניים. ניתן לקבל מידע מלא על כל הדגמים, לראות אותם מכיוונים שונים, לפתוח ולסגור את הגג של המכונית וגם לקבל נתוני בטיחות שונים.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  ...www.jaguar.co

סאאב (Saab)

יצרנית מכוניות שוודית. מציגה את דגמי המכוניות, כולל מפרט טכני, הסברים על העיצוב ועוד.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  www.saab.com

אסטון מרטין (Aston-Martin)

מכונית יוקרה בריטית המוצגת כאן באולם תצוגה וירטואלי הבנוי במיטב מסורת החברה. סקירה הסטורית המתארת את התפתחות החברה, מידע אודות הדגמים השונים, ציוד נלווה, חלפים ואביזרים לבעלי הרכבים, שירות לקוחות ומועדון בעלי אסטון מרטין.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  ...www.astonmart

סיאט (Seat)

יצרנית הרכב הספרדית מציגה את הדגמים החדשים שלה. ניתן למצוא מידע על תערוכות רכב ברחבי העולם, קישורים לאתרי החברה במדינות שונות, כולל ישראל ופרטים על החברה עצמה.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  www.seat.com

מיצובישי (Mitsubishi)

מידע אודות הרכבים של אחד מיצרני הרכב הגדולים ביפן. פירוט הדגמים השונים המיוצרים בחברה - נתונים טכניים, תמונות, בטיחות, השוואת דגמים ואביזרים. אם אתם חפצים במידע נוסף תוכלו להזמין מכאן פרוספקטים של הדגמים השונים.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  ...www.mitsubish

לוטוס (Lotus)

מכונית על מבריטניה. מידע אודות הדגמים השונים, חנות וירטואלית בה ניתן לרכוש מוצרים נלווים, חדשות, תשובות לשאלות נפוצות, מידע אודות מועדון לוטוס, ידיעות הנדסיות ומדור המוקדש לספורט המוטורי.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  ...www.lotuscars

קרייזלר (Chrysler)

מידע אודות הדגמים השונים של אחד מיצרני הרכב החשובים בארצות הברית. נתונים טכנים, פרסים בהם זכו הדגמים השונים, מותגים השייכים לקונצרן כמו פליימות` ודודג` וקישורים לאתרי קרייזלר במדינות השונות בהן גם ישראל.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  ...www.chrysler.

שברולט (Chevrolet)

יצרנית המכוניות האמריקאית מציגה לראווה את דגמי הרכב שלה. פרטים על סוגי המכוניות השונים, פינת ``מבצעים מיוחדים`` , קטעי מולטימדיה ועוד.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  ...www.chevrolet

פונטיאק (Pontiac)

יצרנית המכונית האמריקנית מציגה את דגמי הרכבים השונים. כולל תמונות של הדגמים החדשים ומחירים. בנוסף, אפשרות לקבלת מידע בדואר.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  ...www.pontiac.c

רובר (Rover)

יצרן מכוניות בריטי המוכר מרכבי הנוסעים ובעיקר מרכבי השטח - לנד רובר על הדגמים השונים. מידע אודות הדגמים השונים, דגשים אותם שמה החברה בשלב הפיתוח, פרסים בהם זכו המוצרים השונים ומצגת וירטואלית של ייצור מכוניות.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  ...www.rover.co.

אקורה (Acura)

אולם תצוגה וירטואלי של יצרן מכוניות היוקרה מיפן. מידע אודות הדגמים השונים, אפשרות להרשם למועדון ולקבל עדכונים בדואר האלקטרוני, חדשות החברה, שירות לקוחות העוסק בשאלות והדרכה, מידע אודות ספורט מוטורי, שומרי מסך והפתעות.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  www.acura.com

קאדילק (Cadillac)

אחת מהמכוניות האמריקאיות המפורסמות והנחשקות ביותר מוצגת כאן וניתנת לגולשים אפשרות לחזות בדגמים השונים מקרוב. חדשות מהחברה, אפשרות להזמנת חוברות מידע, מידע אודות נקודות מכירה ותצוגה של מוצרים נלווים שניתן להזמין מהחברה.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  ...www.cadillac.

איסוזו (Isuzu)

חברה המתמחה ברכבים מסחריים, טנדרים וג`יפים. מידע אודות החברה - היסטוריה, אירועים, ביקורות של הדגמים השונים, חדשות, הצעות מחיר, מדור לבעלי איסוזו, סקירת הדגמים השונים המשווקים כיום ואפשרות להזמנת עלוני מידע לביתכם.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  www.isuzu.com

אופל (Opel)

נציגתה של ג`נרל מוטורס באירופה מביאה כאן סקירה של הדגמים השונים המיוצרים בקונצרן, אביזרים שונים כמו מערכות שמע, תיכנון מסלולים אידאליים לנסיעה באירופה מבחינת מרחקים ותצרוכת דלק, מדור שירות לקוחות וקישורים לדילרים ולחברת האם.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  www.opel.com

פורשה (Porsche)

מכוניות הספורט המשובחות מגרמניה מוצגות כאן לטובת הקונים הפוטנציאליים והמעריצים המעוניינים לקבל מידע רשמי מהיצרן אודות הדגמים השונים, חדשות, תצוגות רכב, מועדוני לקוחות, שירות, אביזרים, שומרי מסך, גלויות וירטואליות ומשחקים.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  ...www.porsche.c

לינקולן (Lincoln)

תצוגת דגמי המכוניות של יצרנית הרכב האמריקנית לינקולן. תמונות ותכונות הרכבים, הסבר ויעוץ בקניית רכב חדש, שירותים מקוונים לבעלי מכוניות מתוצרת החברה.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  ...www.lincolnve

לקסוס (Lexus)

חברת המכוניות היוקרתית (חברת-בת של טויוטה) מציגה את דגמיה, פרופיל עסקי, חדשות ושרותים ללקוחות.

פרטים נוספים קטגוריה: יצרניות רכב  www.lexus.com
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by