ראשי > לימודים והשכלהמדע וטכנולוגיה
התקבלו 61 אתרים למילת החיפוש " מדע וטכנולוגיה "
 מציג: דף 1 מתוך 4
|
מיון עפ"י
|
|
|
|
 

דיסקברי צ`אנל און-ליין (Discovery)

ערוץ המחקר והמדע האמריקני המפורסם מציג כאן תכנים וקטעי וידאו רבים, בעיצוב מרשים ונוחות מירבית. מומלץ לחובבי טבע, גיאוגרפיה, בריאות, תגליות, בעלי חיים, טיולים, סגנון חיים, פנאי, לימודים וילדים.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...www.discovery

Einstein Archives Online

גישה מקוונת לכתבי היד של אלברט איינשטיין - עבודתו המדעית, כתביו בנושאים כלליים, יומני מסע והתכתבויות שונות. כולל אינדקס מפורט של הכתבים, מקום הימצאם ומצבם. פרויקט מקיף ומרשים, פרי שיתוף פעולה בין האוניברסיטה העברית בירושלים, בית הספרים הלאומי והאוניברסיטאי והמכון הטכנולוגי בקליפורניה.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...www.albertein

מט``ר - מדע וטכנולוגיה ברשת

הוקם במטרה לשרת את כל העוסקים בהוראה ובלמידה של מדע וטכנולוגיה בבית-הספר היסודי. באתר חדר מורים וירטואלי, קבוצות דיון, צוות מומחים בתחומים שונים, לוחות הודעות, אחדים מן המאמרים המתפרסמים בכתב-העת אאוריקה ועוד.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...www.matar.ac.

אקספלורטוריום (Exploratorium)

המוזיאון למדע, אומנות ותפיסה. הסברים, מאמרים, ניסויים ופרוייקטים מתוך הנושאים השונים המופיעים בתערוכות, הסבר על המוזיאון עצמו וחנות וירטואלית.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...www.explorato

אקספלור סיינס.קום (ExploreScience.com)

`חקור את המדע` - שיעורי מדע אינטראקטיביים למורים ותלמידים. ניתן להשתתף בקורסים מקוונים כמו פיסיקה, כימיה, אסטרונומיה, מדעי החיים וגם כמה שיעורי כיף. הרשמה חינם לשימוש בשירותים ורשימות דיוור בנושא.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...www.exploresc

מדע 2000

פרויקט של אוניברסיטת בר אילן המכיל תוכניות לימוד בנושאי מחקר מודרניים בפיזיקה וביולוגיה כמו פרקטלים, תהליכים אקראיים, חלחול, תחבורה והצופן הגנטי. כולל מעבדות מקוונות להדגמת הנושאים, מאמרים, עבודות של תלמידים, קישורים, הצוות המשתתף בפרויקט ואמצעי יצירת קשר עימו.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...ory.ph.biu.ac

טכנוקופיה (Technocopia)

מדריך לשיפור איכות כל תחומי החיים בעזרת חידושים והמצאות טכנולוגיים. כולל מאמרים, תשובות לשאלות ופורומים.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...www.technocop

BBCi - Science

הסברים והמחשות של חידושים מדעיים, מבית היוצר של הבי-בי-סי. כתבות והצגות ויזואליות של חידושים בתחומי הגנטיקה, החלל והטכנולוגיה והסברים אודות עקרונות בסיסיים במדע.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...www.bbc.co.uk

המוזיאון הלאומי למדע

תערוכות שונות מתחום המדע והטכנולוגיה, עקרונות מדעיים וטכנולוגיים המוסברים בצורה פשוטה להבנה, פעילויות במוזיאון, אירועים ועוד. ממוקם בבניין הטכניון הישן בחיפה

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...www.netvision

אסק דוקטור יוניברס (Doctor-Universe)

`שאל את דוקטור יקום` מאפשר לקבל כל תשובה לכל שאלה הקשורה לחלל ולאסטרונומיה. מדובר בשירות של אוניברסיטת וושינגטון, שבו ניתן להיעזר בצוות המומחים והחוקרים שלה כדי לפתור סוגיות כמו `מדוע אי אפשר לראות אוויר` וקושיות דומות.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...www.wsu.edu/D

ערוץ 8

לוח שידורים הכולל סקירה של התוכניות, סקירה נרחבת של תוכניות המקור ותוכניות הלילה, טורים אישייים של מנחים בערוץ, המלצה שבועית על תוכנית ואפשרות לבחור תוכנית שתשודר ביום ו` אחה``צ.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...www.shmone.co

עזרשת

אם נתקלת בשאלה המציקה לך בנושאי המתמתיקה, הסטוריה או מדעים כאן תמצא את הפתרון. תשובות פתרונות תרגילים ונוסחאות בנושאים הללו. מופנה בעיקר לתלמידי תיכון.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...ezereshet.mac

מדע ברוסיה

אתר-על לענייני מדע ברוסיה. קישורים לאוניברסיטאות ולמרכזי מידע. האתר כתוב באנגלית וברוסית.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...www.science.r

I.D.G.net

רשת IDG הינה מאגר מידע בנושאי טכנולוגיית מידע. בין השירותים השונים: פירסומים, מחקרים, ספרים ומגאזינים מקצועיים המוקדשים לטכנולוגיית מידע.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  www.idg.net

Science For The Millennium

`מדע למילניום` היא תערוכת מקוונת בנושא מדע , בסיסי ושימושי. מציגה נושאים כמו אסטרונומיה, יחסות, אסטרופיסיקה, קוסמולוגיה ומיחשוב- בתמונות ובקול.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...www.ncsa.uiuc

Mad SCI Network

`רשת המדען המטורף` היא חלק מתכנית של אוניברסיטת וושינגטון למדענים צעירים. בשירות המקוון ניתן לקבל תשובות על שאלות בנושא מדע, לאתר מידע בארכיון, לחפש אינפורמציה ברשת ולצפות בהדגמות ואנימציות.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...www.madsci.or

Outer Limits

מרכז ישראלי למדע ותופעות על-טבעיות. כולל כתבות העוסקות בהיבטים השנויים במחלוקת של המדע, מילון מושגים בנושא, עיתון שבועי ורשימת דיוור.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...www.theouterl

פורטל מדע וטכנולוגיה

צומת עברי למידע המורכב בעיקר מקישורים בתחום מדעי החיים, מדעים מדוייקים, אלקטרוניקה, מחשבים, חינוך, מדעי כדור הארץ, חידושים והמצאות, חינוך מתוקשב וכתבי עת. הוקם בחסות המנהל למדע וטכנולוגיה במשרד החינוך והתרבות ורשת עמל.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...www.amalnet.k

Greatest Engineering Achievements of the 20th Century

רשימת 20 ההישגים ההנדסיים הבולטים במאה העשרים והשפעתם על איכות החיים שלנו, כפי שנבחרה על ידי האקדמיה הלאומית האמריקנית להנדסה. בין הזוכים: החשמל, המכונית, המטוס, אלקטרוניקה, טלוויזיה ורדיו, חקלאות מכנית, מיזוג אוויר וקירור, כבישים מהירים, לייזר, אינטרנט, טכנולוגיות גרעיניות, דלק ואנרגיה. לכל ערך מצורף מבוא ונקודות-זמן כרונולוגיות.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...www.greatachi

האתר של נעם

מגוון עזרים וירטואלים למורים בבית הספר היסודי, בעיקר בנושא טבע ומדעים: משחקים לימודיים, מערכי שיעור, קישורים, אנימציות, טיולים ואפילו ציורי פוקימונים לתלמידים.

פרטים נוספים קטגוריה: מדע וטכנול...  ...www.edu-negev
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by