ראשי > חברה ומשפחהארגונים ועמותות
התקבלו 145 אתרים למילת החיפוש " ארגונים ועמותות "
 מציג: דף 1 מתוך 8
|
מיון עפ"י
|
|
|
|
 

ערן טל ז``ל

מוקדש לזיכרו של ערן טל. מציג את פועלו בתחום התיקשורת, תמונות ועוד. בנוסף מידע על פעילות העמותה `אפשר גם אחרת` שהוקמה לזיכרו, להנצחת פועלו ובמטרה לחשוף אורח חיים המעניק שלום פנימי, מימוש עצמי ואיזון רגשי מתוך מטרה להגיע לחברה אוהבת, מאושרת ושלווה.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  ...www.erantal.c

ישראל תורמת

עשרות אלפי עמותות פועלות בתחומי הרווחה, התרבות, החינוך, הדת ועוד. בארגונים אלה פועלים מאות אלפי עובדים ומתנדבים שמקדישים את זמנם ותורמים את כשרונותיהם לשיפור פני המדינה. `ישראל תורמת` מאפשר ללמוד אודות העמותות בישראל ולתרום להן.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  ...www.israeltor

(Family Violence Prevention Fund (FVPF

ארגון עולמי ללא מטרת רווח, הפועל למניעת אלימות במשפחה. ניתן למצוא כאן עובדות רבות וסטטיסטיקה בנושאי אלימות, חדשות, מה אפשר לעשות כדי למנוע אלימות, סיפורים אישיים וסיפורים של מפורסמים נפגעי אלימות, סקרים ואפשרות להצטרף לארגון.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  www.fvpf.org

International Federation Of Red Cross

הפדרצייה העולמית של ארגוני הסיוע ההומניטרים, הצלב האדום והסהר האדום. שני הארגונים הללו פועלים בכל מדינות העולם במטרה לסייע לנזקקים. מידע רב על פעולות האירגונים ברחבי העולם, כתבי עת ופירסומים וכיצד אתם יכולים לסייע.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  www.ifrc.org

לתת יד

מרכז נתונים על עמותות, ארגונים ומוסדות שנועדו לסייע לילדים בסיכון, לנוער במצוקה ולנשים נפגעות אלימות ואונס. מכיל גם מאמרים, סיפורים אישיים, יצירות אמנות, עצומה מקוונת ועוד.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  ...www.latetyad.

המגן. מרכז סיוע לילדים במצוקה

מתן כלים להורים ואנשי מקצוע, להתמודד עם משברים הפוקדים את ילדיהם מנידוי חברתי, בעיות הנגרמות לאחר טראומה, הפרעות אכילה, שימוש באלכוהול וסמים, אלימות ופגיעה מינית.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  ...www.hamagen.o

הקמת עמותה וקבלת תמיכות ממשלתיות

עוזר בכל התהליך של רישום עמותה חדשה או מלכ``ר (מוסדות ללא כוונת רווח). מידע וטיפים על רישום עמותות חדשות, בחירת רו``ח, תמיכה ממשלתית ועוד.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  ...www.amuta-cen

הקו המאחד

עמותה שחרתה על דגלה לעזור לחולים ונפגעי טרור ומעמידה מתנדבים, 24 שעות ביממה, לליווי ילדים בבתי חולים, ארגון מסיבות ובר מצוות בכותל, טיולים לחו``ל והגשמת משאלות לב.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  ...www.hakav.org

כתף חמה

עמותה המסייעת לבני משפחות של חולים כרוניים, להחזיר שליטה וחיוניות לחייהן. בנוסף מציגים מאמרים, פרוייקטים, קישורים רלוונטים ועוד.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  www.katef.org

פעמונים . מגלים אחריות

ארגון חברתי, ללא כוונות רווח, הפועל בקרב החברה האזרחית בכל הארץ. מסייע למשפחות המצויות בבעיות כלכליות, באמצעות ליווי מקצועי-פיננסי, מעביר סדנאות והדרכות, ופועל בשיתוף פעולה עם ארגונים וגופים ציבוריים ועסקיים.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  ...www.paamonim.

בית סוזן

הוקם לזכרה של סוזן קפלנסקי, שנפטרה ב-2002 מסרטן, ופועל לשיקומם ושילובם של בני נוער במצבי סיכון במעגל העבודה, באמצעות אמנות. דרך האתר נית לרכוש מעבודות האומנות של בני הנוער, וכך לעזור בהמשך קיומו של המקום. ממוקם בירושלים.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  ...www.kys.org.i

הסתדרות האקדמאים במדעי החברה והרוח - המח``ר

פועלת במסגרת ההסתדרות הכללית החדשה ומאגדת בתוכה עובדים שכירים בעלי השכלה אקדמאית במח``ר. הארגון מייצג את ענייניהם המקצועיים, שכר, תנאי עבודה ומעמד. מידע על הפעילויות, עדכונים וחדשות.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  ...www.machar.co

מרכז אדוה (Adva Center)

מכון בלתי תלוי לחקר החברה בישראל ולקידום רעיון השוויון, המביא כאן מאגר מידע על שיוויון וצדק חברתי בישראל. תוכלו לקרוא הסבר על המכון, מאמרים בנושא חינוך, בריאות, נשים, דיור, עיירות פיתוח וישובים ערביים ותשובות לשאלות נפוצות.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  www.adva.org

פורטל נכי צה``ל בישראל (agaf-hashikum.co.il)

ארגון המשקם, תומך ומקדם את ענייני נכי צה``ל בארץ. כולל פורומים, הודעות לחברים, מבצעים והטבות, כתבות ומאמרים, תקנות וזכויות הנכים.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  ...www.agaf-hash

ויצו (Wizo)

הסתדרות עולמית לנשים ציוניות, שנוסדה באנגליה בשנת 1920 למען סיוע לנשים, ילדים והאוכלוסיה היהודית בארץ ישראל, ולמען חיזוק הקשר בין יהודי ישראל והגולה.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  www.wizo.org

אמריקן רד קרוס (American-Red-Cross)

הצלב האדום האמריקני הוא ארגון מתנדבים הומניטרי המסייע לאנשים הזקוקים לעזרה. אפשר ללמוד על הארגון ועל שירותי העזרה שהוא מציע, לערוך סיור במוזיאון המקוון, המנציח את פעולותיו של הצלב האדום ולהתנדב לפעילות בשורותיו.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  ...www.redcross.

המועצה לשימור מבנים ואתרי התישבות

גוף הפועל במסגרת החברה להגנת הטבע, לשימור ושיחזור אתרים ומבני התיישבות. רשימת כל האתרים בעמותה, תולדות המקומות, אפשרויות טיול וביקור.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  ...www.shimur.co

תומי

עמותה המספקת יעוץ ותמיכה למשפחות של ילדים בעלי בעיות תקשורת כגון אוטיזם או .PDD אודות העמותה ומקימיה, הסברים על סוגי הבעיות בהן היא עוסקת וטופס הצטרפות לעמותה.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  www.tomi.org

American-Israel Cooperative Enterprise

תאגיד שיתופי ישראלי-אמריקני לפיתוח פרויקטים חברתיים, סוציאליים ותרבותיים בין ארצות הברית וישראל. על התאגיד, פירסומים שונים שלו, מרכז מחקר וסיורים וירטואלים המציגים את ישראל.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  ...www.us-israel

תפוח

עמותה שמטרתה להכשיר ציבור רחב בישראל להשתמש באינטרנט למען עתיד שוויוני, תוך התמקדות בעיירות פיתוח, שכונות מצוקה ועיירות מיעוטים.

פרטים נוספים קטגוריה: ארגונים וע...  ...www.tapuah.or
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by