ראשי > תיירות ופנאינמלי תעופה
התקבלו 53 אתרים למילת החיפוש " נמלי תעופה "
 מציג: דף 1 מתוך 3
|
מיון עפ"י
|
|
|
|
 

JFK Airport

נמל התעופה ע``ש ג`ון קנדי בניו יורק. מידע אודות הטרמינלים, מדריך להתמצאות ברחבי השדה, חברות תעופה, שירותי קרקע, שירותים לאנשים עם מגבלות גופניות ומידע מגוון לתיירים בראה``ב.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  ...www.kennedyai

וינה איירפורט (Vienna International Airport)

נמל התעופה הבינלאומי של אוסטריה. מידע מלא בשעת אמת על נחיתות והמראות, עם אפשרות חיפוש לפי חברות תעופה או מדינות, שירותי תחבורה בנמל, תחזית מזג אוויר מעודכנת, המלצות היכן כדאי לקנות ופרטים על בתי קפה ומסעדות בנמל התעופה.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  ...www.viennaair

בריסל איירפורט (Brussels-Airport)

נמל התעופה של בריסל, בירת בלגיה. מידע אודות המראות ונחיתות, מפת גישה לנמל, לוח זמנים של טיסות מתוכננות לפי יעדים, פרטים על העומס הצפוי בנמל בחודשים הקרובים, מידע מינהלי חשוב למבקרים בנמל ואינדקס של חנויות.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  ...www.brusselsa

Vancouver International Airport

מדריך רשמי לנמל התעופה של ונקובר, קנדה. זמני המראות ונחיתות בנמל, מידע אודות אמצעי תחבורה מהנמל ואליו, חנייה בשטח הנמל, שירותים שונים הניתנים בנמל, כגון בנקים, ושירות אבדות ומציאות, המלצות היכן לאכול והיכן לקנות ומידע מינהלי.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  www.yvr.ca

קופנהאגן איירפורט (Copenhagen-Airport)

נמל התעופה קסטרופ הוא שער הכניסה אל דנמרק. מידע על מועדי נחיתות והמראות, כולל טיסות בתוך דנמרק, לוח זמנים של טיסות לפי יעדים, אמצעי תחבורה וחנייה, חנויות ומסעדות ומידע כללי נוסף על הנמל.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  www.cph.dk

פרנקפורט איירפורט (Frankfurt-Airport)

נמל התעופה הגדול ביותר בגרמניה נמצא בפרנקפורט. מועדי המראות ונחיתות, לוח זמנים של טיסות מתוכננות, אמצעי תחבורה אל הנמל וממנו, חנייה, שירותים שהנמל נותן, כגון חנויות, מסעדות, בנקים והחלפת כספים ופרטים מנהלתיים נוספים.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  ...www.frankfurt

דאבלין איירפורט (Dublin-Airport)

נמל התעופה של דאבלין, בירת אירלנד. מועדי נחיתות והמראות, לוח זמנים של טיסות מתוכננות, תרשימים של הנמל ושל דאבלין, מידע על החנות הפטורה ממכס (דיוטי פרי), השירותים הכלליים הניתנים בנמל וקישורים לנמלי התעופה האחרים של אירלנד.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  ...www.dublin-ai

ונציה איירפורט (Marco-Polo-Venice-Airport)

נמל התעופה ``מרקו פולו`` בוונציה. המראות ונחיתות, פרטים על טיסות מתוכננות, מידע סטטיסטי על מספרי האנשים העוברים בנמל, מספרי טלפון שימושיים ומידע כללי לתיירים המגיעים לנמל ואל ונציה, עיר הגונדולות.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  ...www.veniceair

סחיפהול (Amsterdam-Airport-Schiphol)

נמל התעופה של אמסטרדם אשר בהולנד. פרטים מלאים ומעודכנים אודות המראות ונחיתות, לוח זמנים של טיסות צפויות ושירותים רבים לנוסעים, כגון חנויות, מסעדות, רפואה, תחבורה קרקעית ומספרי טלפון חשובים.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  ...www.schiphol.

Auckland International Airport Limited

שדה התעופה הבינלאומי של אוקלנד, ניו-זילנד. נתונים אודות המראות ונחיתות, מרכז מידע מקוון ופרטים מנהלתיים עבור תיירים המבקרים בניו-זילנד, תרשימים של אזורים שונים בנמל, שירותי תחבורה, קניות ומידע נוסף על ניו-זילנד.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  ...www.auckland-

אוסלו לופטהאבן (Oslo-Lufthavn)

נמל התעופה של נורווגיה, הנמצא באוסלו, הבירה. נתונים מעודכנים על המראות ועל נחיתות, מידע רב ומגוון לנוסעים, כגון שירותי תחבורה, חנייה, קניות, מסעדות ותחזית מזג האוויר המעודכנת וכן פרטים ועובדות נוספות על שדה התעופה.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  www.osl.no

נמלי תעופה - דרום אפריקה (.A.C.S.A)

חברת נמלי התעופה של דרום אפריקה מוסרת פרטים על שלושה נמלים, ביוהנסבורג, בקייפטאון ובדורבן. מועדי המראות ונחיתות המעודכנים בזמן אמת, זמני טיסות מתוכננות ומידע מינהלתי מלא, כולל אמצעי תחבורה, חנייה, תחזית מזג אוויר ועומס צפוי.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  ...www.airports.

ליברפול איירפורט (Liverpool-Airport)

שדה התעופה של ליברפול, אנגליה. מועדי נחיתות והמראות, תרשים של הטרמינל, מידע כללי לנוסעים, כולל מקומות לינה ומספרי טלפון חיוניים, תחבורה קרקעית, אפשרויות חנייה ומפת האיזור.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  ...www.livairpor

Hartsfield Atlanta Airport

הרטספילד הינו נמל התעופה של אטלנטה, ג`ורג`יה. פרטים מעודכנים ומלאים אודות נחיתות והמראות ומדריך מלא של שדה התעופה, כולל מרכז מידע מקוון, חנייה, מפות, תרשימים ותצלומים ונתונים סטטיסטים נוספים שעשויים לעניין את המבקרים בטרמינל.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  ...www.atlanta-a

לוגאן איירפורט (Logan-Airport)

נמל התעופה הבינלאומי של בוסטון. כל ההמראות, כל הנחיתות, כל האפשרויות להגיע אל השדה (אפילו בלימוזינה), מקומות החנייה, השירותים השונים הניתנים בשדה, חנויות, מסעדות, נתונים סטטיסטים על העומס בנמל, מפות ומידע על בוסטון.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  ...www.massport.

בי.דבליו.איי (B.W.A)

נמל התעופה הבינלאומי של וושינגטון, בירת ארה``ב. נתונים מעודכנים בזמן אמת אודות המראות ונחיתות, ובנוסף, מידע רב הנחוץ לנוסעים המגיעים לנמל: מלונות, דרכי גישה קרקעיות ואמצעי תחבורה אל הנמל, חנייה ומקומות מומלצים לביקור.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  ...www.bwiairpor

רשות שדות התעופה בישראל

מידע על שדות התעופה הפעילים בישראל ומסופי הגבול, השירותים הניתנים במקום, מידע שימושי לנוסעים, לוח טיסות מתוכנן ולוח טיסות בזמן אמת, פרסומי הרשות, מפות ועוד.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  ...www.iaa.gov.i

בנקסטאון איירפורט (Bankstown-Airport)

נמל התעופה בנקסטאון שבסידני, אוסטרליה, הינו נמל התעופה העמוס ביותר ביבשת החמישית. מידע מינהלי למבקרים בנמל התעופה, כגון שירותי הסעות ומספרי טלפון חשובים, אינדקס של העסקים והחנויות בנמל ופרטים עבור אלה המגיעים לאולימפידת סידני 2000.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  ...www.bankstown

Hong Kong International Airport

בצ`אק לאפ קוק שבהונג קונג ממוקם נמל התעופה הבינלאומי השייך לסין. מידע, עידכונים ולוחות זמנים של המראות ונחיתות, מספרי טלפון חיוניים, אפשרויות עיסקיות, אמצעי תחבורה בנמל ומידע כללי למבקרים בנמל.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  ...www.hkairport

נמל התעופה של בורדו (Bordeaux)

עדכונים על הנחיתות בנמל הצרפתי ועל ההמראות ממנו, וכן מידע על טיסות בכל נמלי התעופה של צרפת, עידכוני חדשות של הרגע האחרון ופרטים נוספים על העיר בורדו.

פרטים נוספים קטגוריה: נמלי תעופה  ...www.bordeaux.
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by