ראשי > כלכלה ועסקיםהיי-טק וסטארט-אפ
אתרים מקודמים
התקבלו 165 אתרים למילת החיפוש " היי-טק וסטארט-אפ "
 
 מציג: דף 1 מתוך 9
|
מיון עפ"י
|
|
|
|
 
Meckano - שעוני נוכחות מתקדמים

Meckano - שעוני נוכחות מתקדמים

מודעה

עיבוד שעות מתקדם, זמין עבורך כדי שתוכל להתייעל כבר מהיום הראשון! מחקר ופיתוח. אנו כאן כדי להעניק לך את הפתרון הטוב ביותר עבור העסק שלך! מקצוענים בוחרים מקאנו.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  ...www.meckano.c
 
עוד אתרים ברשת
 

אורד

חברת אורד הינה חברת היי-טק המפתחת כלים לעיבוד צילומי וידאו לטלוויזיה ולרשת. באתר אפשר להתרשם מפיתוחי החברה וללמוד פרטים נוספים על עסקיה יעודה.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  ...www.orad.co.i

מת``ם

מרכז תעשיות מדע חיפה, פארק מבוסס מדע שבתחומו נמצאות למעלה מ-45 חברות הייטק כמו נטויז`ן, אלביט, אינטל, עורק ונטמנג`. אודות החברה והשירותים, רשימת טלפונים של החברות, .

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  ...www.matam.co.

O.T.I

חברה אשר עוסקת בפיתוח של כרטיסים מגנטים חכמים כמו הארנק האלקטרוני או כרטיס החנייה החכם. מידע על החברה, המוצרים והטכנולוגיות בהן נעזרת החברה.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  www.oti.co.il

סולקון

חברת סולקון מתמחה בפיתוח מערכות אלקטרוניות להתנעה, שליטה ושמירה על מנועים באמצעות הילוכים. מידע על המוצרים השונים ופרופיל החברה נמצאים במקום.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  ...www.solcon.co

Video Domain

וידאו דומיין מפתחת, מייצרת ומשווקת ציוד וידאו, טלוויזיה במעגל סגור ואמצעי מעקב אלקטרונים לשוק האבטחה. שירותי תמיכה מקוונים, מוצרים חדשים, מוצרים בפיתוח, הורדות ופרטים נוספים על החברה.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  ...www.vdomain.c

מתימופ

מתימופ הם ראשי התיבות של מרכז התעשייה הישראלית למחקר ופיתוח. מרכז זה משמש מאגר מידע ולוח מודעות לכל הקשור למחקר ופיתוח בישראל. פרטים על כנסים, אירועים, חברות ופרוייקטים בתחום.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  ...www.matimop.o

Technion Entrepreneurial Incubator Company

חברת TEIC אשר בבעלות הטכניון היא חממה ליזמים ומפתחים הרוצים להפוך רעיון או טכנולוגיה לחברת סטארט-טפ או היי-טק. פרטים על החברה ומידע על פרוייקטים הנתמכים ע``י.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  ...www.teic.co.i

אופיר אופטרוניקה (Ophir Optronics)

חברה המפתחת כלים אופטים מבוססי לייזר למדידה. פרופיל החברה ומידע על מוצריה הכוללים גם ציוד אופטי מדויק כמו עדשות ומנסרות וכן גם ציפויים לפילם דק.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  ...www.ophiropt.

אלרון (Elron)

אלרון תעשיות אלקטרוניות היא חברת אחזקות היי-טק שהוקמה בשנת שישים ושתיים. לאלרון מניות רבות בחברות ישראליות בתחומי התקשורת, ביטחון, רפואה, ניהול מידע ומוליכים למחצה. באתר רשימת חברות, מוצרים ופרוייקטים, הודעות לעיתונות ומידע עסקי.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  www.elron.com

Optibase

חברה ישראלית לפיתוח חומרה ותוכנה מבוססות טכנולוגית וידאו דיגיטלי בשיטת MPEG אופטיבייס מביאה כאן מידע רב על מוצריה ואודותיה, חדשות ואירועים. כמו כן מספקת החברה שירותי תמיכה באמצעות האינטרנט.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  ...www.optibase.

נטו היי-טק (Neto-Hi-Tech)

מדריך אינטרנט בנושאי ההיי-טק, מחשבים והאלקטרוניקה בישראל. האתרים והמידע המסופק דרכו מסודרים לפי קטגוריות מפורטות. כמו כן מכיל האתר מנוע חיפוש לפי שם או נושא.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  ...www.neto.co.i

טרילוגי`קל

חברת היי-טק ישראלית המציעה פתרונות ויישומים לניהול וטיפול בפרוייקטים תעשייתיים וצבאיים בתחומי הסימולציה, שינוע ציי רכב והנדסה. פרטים על החברה ומידע טכני על מוצריה.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  ...www.trilogica

יוניק טכנולוגיות

חברת יוניק טכנולוגיות מתמחה בפיתוח ושיווק של מוצרים לקריאה אוטומטית של מונים. החברה אשר מפתחת מכשירים נוספים מתחומי הבקרה, פיקוח וניתור מציגה כאן את מוצריה והטכנולוגיות בהן היא עושה שימוש.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  ...www.unique.co

SLP

חברה המפתחת ומייצרת חישנים ומתמרים לשימוש במעבדות שינה, מחקר וחינוך. החברה מספקת כאן פרטים עליה ועל מוצריה וכן גם מחירון של המוצרים השונים.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  www.slp.co.il

RCS

חברת אלקטרוניקה המתמחה במציאת פתרונות טכנולוגים בתחומי התקשורת והאלקטרוניקה. באתר לקרוא על החברה ופעילותה וכן על המוצרים אותם פיתחה.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  www.rcs.co.il

YTS מערכות

חברת היי-טק ישראלית המפתחת כלים לשימוש בתחומי האבטחה והשמירה. החברה אשר עושה שימוש בטכנולוגיות היי-טק מתקדמות בשילוב של הסוואה מדגימה באתר את יכולותה ומביאה דוגמאות למוצריה בליווי הסברים.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  www.yts.co.il

תיעוד

תיעוד היא חברה מענף ההיי-טק אשר מספקת סל מוצרים שלם לחברות אחרות בתחום ולמפתחים לפרוץ אל שווקי העולם הגדול. בין שירותי החברה נמנים הוצאה לאור, פרסום בכתב ובאינטרנט, השמה של עובדים וכתיבה טכנית.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  www.tiud.com

מגטרון

חברת מגטרון עוסקת בייצור ושיווק של מתמרים, מחוונים ובקרי ON/OFF טיימרים, קליברטורים. באתר מידע כללי ומפרט טכני של כל המוצרים.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  ...www.megatron.

אירידיום (Iridium)

אירידיום דטה מספקת פתרונות לתחום הטלקום והדטהקום בארץ. החברה מעסיקה כח אדם מיומן, שיצא מחברות גדולות כגון מוטורולה, יבמ ועוד. מידע על החברה ועל מוצריה.

פרטים נוספים קטגוריה: היי-טק וסט...  ...www.iridium.c
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by