ראשי > כלכלה ועסקים > חברות חנויות מחשביםחברות תוכנה
התקבלו 300 אתרים למילת החיפוש " חברות תוכנה "
 מציג: דף 1 מתוך 15
|
מיון עפ"י
|
|
|
|
 

גאי מחשבים

חנות מקוונת לחברת מחשבים ותיקה, המציעה מגוון חלקי מחשב, מחשבים מורכבים, מחשבי מותג ומחשבים ניידים, כמו גם אפשרות להרכבת מחשב מחלקים על פי בחירת הלקוח.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  ...www.guycomp.c

איי-סי-קיו (ICQ)

תוכנת התקשורת הפופולרית, פרי פיתוח מקורי של חברת מיראביליס הישראלית הפכה מתוכנת צ`אט לסביבת גלישה מלאה. הורדות (כולל גירסת Icq Lite הקלילה), תמיכה, חיפוש מנויים ועוד.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  www.icq.com

סאן מיקרוסיסטמס (Sun Microsystems)

החברה שהביאה לכם את טכנולוגית ג`אווה וג`יני מציגה כאן מרכז למפתחים, הכרות עם ג`אווה, קטלוג מוצרים נרחב הכולל שרתים, תחנות עבודה, רשתות, מערכות הפעלה ותוכנות, תמיכה טכנית והדרכות ופרופיל של החברה.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  www.sun.com

ווסטווד סטודיוס (WestWood Studios)

חברת משחקי מחשב אשר פיתחה בין היתר את דיון (Dune) ו`קומנד אנד קונקר` מציגה כאן את מוצריה הדגמות וטלאים להורדה, רמזים, קטעי וידאו מתוך משחקים, שומרי מסך, מבט אל מאחורי הקלעים, פסקול של חלק מהמשחקים וצ`ט.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  ...www.westwood.

אקסלריישן (Acceleration)

`האצה` הינה חברת תוכנה אמריקנית, המציעה אפשרויות רבות לגולשים: תוכנות שונות להורדה, כגון מאיצים לחיבור לרשת, תוכנת תיקשורת ותוכנה ליצירת קבצי אמפי3, שומרי מסך , עצות כיצד להרוויח כסף מגלישה ברשת ושירות דואר אלקטרוני.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  ...www.buttonwar

סימנטק (Symantec)

אחת מחברות התוכנה הגדולות בעולם אשר בין מוצריה המפורסמים נמנים תוכנות כמו נורטון אנטי-וירוס (Norton AntiVirus) וותוכנת PcAnywhere הפופולרית. מידע אודות החברה, חדשות, גרסאות חדשות הניתנות להורדה ובדיקה לפני הקניה ועדכונים לתוכנות קיימות.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  ...www.symantec.

סיירה (Sierra)

חברת תוכנה גדולה המתמחה במגוון רחב של משחקים ותוכנות לכל המשפחה: בישול, גינון, יופי, הוצאה לאור, עריכת תמונות, משחקי פעולה, קזינו, מרוצי מכוניות, הרפתקאות, סימולטורים. לחלק גדול מהתוכנות והמשחקים ניתן להוריד גרסאות דמו.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  ...www.SIERRA.CO

לוטוס סופטוור (IBM - Lotus Software)

מרכז תוכנות ופיתוח של חברת לוטוס. פרטים על מוצריה הרבים, תוכנות להורדה, מידע למפתחים, מרכז הדרכה וחדשות בתחום.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  www.lotus.com

מטריקס (Matrix)

חברת האינטגרציה ופרוייקטי ה-IT של קבוצת פורמולה, פרי איחודם של בתי התוכנה פורסופט, בשן מערכות, פורסופט פתרונות ERP, איי-סופט פורסופט פתרונות מולטימדיה. ממוקמת בהרצליה.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  ...www.matrix.co

בונזי סופטוור (Bonzi-Software)

חברת תוכנה אמריקנית, המפתחת תוכנות שונות עבור רשת האינטרנט. בין התוכנות השונות: תוכנת דואר אלקטרוני המאפשרת משלוח וקבלה של דואר קולי, תוכנה להאצה של מהירות הגלישה ותוכנה המגינה מפני פריצות למחשב. ניתן להוריד את התוכנות, בתשלום.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  www.bonzi.com

אינטר-סופט

חברה העוסקת בפתרונות תוכנה הקשורים בעיקר לשוק האינטרנט והאינטראה-נט.כמו כן היא מומחית בבניית אתרים. מידע פיננסי מהבורסה בתל אביב וקישורים לבורסות מהעולם.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  ...www.intersoft

נייס מערכות (Nice Systems)

חברת נייס מערכות מפתחרת ומייצרת מערכות שמשלבות הקלטה דיגיטלית עם מערכת ניהול איכותיות. החברה הישראלית נסחרת בבורסה מעבר לדלפק בניו יורק ומשווקת את מוצריה בכל העולם. באתר החברה אפשר להתעדכן בחידושים ולקבל רקע פיננסי.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  www.nice.com

נט ריאליטי

חברת נט ריאליטי עוסקת בפיתוח ושיווק תוכנה לניהול רוחב פס ל WAN ומתמחה בפיתרונות ניהול לספקייות גישה, תאגידים וחברות הספקה. באתר החברה אפשר לקרוא אודות החברה ומוצריה, לבחון קטעי עיתונות ולחפש מישרה פנוייה.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  ...www.nreality.

SCO

חברת SCO עוסקת בפיתוח ושיווק של מערכות לשילוב מערכת UNIX עם השרת של אינטל. כמו כן עוסקת החברה בתוכנה ומספקת מספר פתרונות לבעיות בנושא. האתר מכיל מידע רב ומפורט על שירותי החברה ועל המוצרים שלה.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  www.sco.com

Math-Kal

חברה אשר מפתחת ומשווקת תוכנות לימוד בתחום המתימטיקה לתלמידי בית-הספר. התוכנות פותחו ע``י צוות מורים לשעבר והן מכסות את כל תוכניות הלימודים. באתר פרטים על התוכנות והרמות השונות כולל דוגמאות והסברים.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  ...www.mathkal.c

מידן הנדסה ומחשבים

חברת מידן הנדסה ומחשבים עוסקת בשיווק מערכות תיב``ם והיא משווקת מורשה של חברת Autodesk יצרנית התוכנה אוטוקד ומוצרים נלווים אחרים. באתר מידע מצומצם על התוכנות השונות, הקורסים ושירותי החברה בתחום.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  ...www.meidan.co

קוטב

חברת קוטב טכנולוגיות עוסקת בפיתוח תוכנה לתחום זיהוי סימנים אופטי ומתמחה בזיהוי גרפים וטבלאות ניהול מיסמכים סרוקים, וזיהוי עברית. בדף המידע פרטים על מספר מוצרים ואפשרות ליצור קשר.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  ...www.kotev.co.

מוביקס

חברה המפתחת תוכנה לתעשייה האל חוטית . באתר אפשר לקרוא על רשימת הלקוחות שלה ואף להוריד מספר גרסאות מהרשת.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  www.mobix.com

MBE Simulations

חברת אם בי אי סימולציות עוסקת פיתוח ושיווק תוכנה לסימולציה של יום עבודה, לשימוש בסדנאות ניהול , ובדיקה של צוות ניהול חדש. האתר מכיל מידע רב על המוצרים השונים של החברה ומציע הורדת תוכנות ניסיון.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  ...www.mbe-simul

מג`יק (Magic)

חברת ענק עולמית לפיתוח מוצרי תוכנה בין השאר בתחומי מסדי הנתונים והמסחר אלקטרוני. פרטים על התאגיד, סניפיו בכל העולם, מוצרי התוכנה והטכנולוגיות למערכות המחשבים, מכללה המדריכה על התוכנות השונות וחדשות על החברה.

פרטים נוספים קטגוריה: חברות תוכנה  ...www.magic-sw.
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by